Slide Background

Indian Accent

Čtvrtá restaurace vytořena Sarkar brothers.
Autentická prostřednictvím přirozenosti.
Slide Background

Indian Accent

Čtvrtá restaurace vytořena Sarkar brothers.
Autentická prostřednictvím přirozenosti.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Náš příběh.

Po 2 úspěšných letech restaurace Sangam se bratři Sarkarové rozhodli zahájit svoji cestu v samém srdci města. Pro náš nový podnik bylo vynaloženo neúnavné úsilí sbírat ty nejunikátnější a nejvzácnější pochoutky podávané na počest indických šlechticů. Pro milovníky autentické indické kuchyně byl vytvořen skvělý nový koncept.

Indian Accent je řízen vysoce profesionálním a kvalifikovaným personálem, který má bohaté zkušenosti v pohostinství a indickém vaření. Jídla jsou tradičně připravována z indického koření, ryb, mořských plodů, masa, čočky a zeleniny.

Přijímáme rezervace po telefonu pro rezervace 6 a více osob. Máme také bezbariérový přístup. Nebráníme se ani zajištění cateringu nebo party.

Recenze zákazníků.

Zde si můžete přečíst recenze našich spokojených zákazníků.

Indian Accent jsme navštívili už asi 4x a vždy maximální spokojenost. Nádherný stylový interiér, autentická kuchyně, usměvavá a perfektní obsluha.

Vendula M.
5/5

Asi nejlepší servis v restauraci, který jsem kdy zažil. O jídle ani nemluvě, všem doporučuji. Úžasný obědový menu tikka masala za přijatelnou cenu!

Lukáš Z.
5/5

Rodinný oběd byl opravdovým zážitkem. Skvěle jídlo, pozorná obsluha, která ochotně poradí, stylový interiér. Vše naprosto skvělé.

Martin B.
5/5

Pokud chcete nádherný interiér kombinovaný se skvělou kuchyní, jděte sem. Ideální pro večeři, když chcete zanechat dojem. Super, moc doporučuji!

Ondřej S.
5/5

Dostali jste chuť na naše speciality? Zarezervujte si svůj stůl.

Další provozovny.

Exkluzivní špičková indická restaurace nabízející pokrmy severní, jižní a indické kuchyně.

Nejoblíbenější indická restaurace v Praze za posledních deset let.